Facebook

Prodej textilní galanterie

K okamžitému dodání více než 5.000 galanterních výrobků skladem, které můžete zakoupit v naší kamenné prodejně v Mnichově Hradišti.

Aktuálně lze zboží objednat pouze emailem: gala.kreibich@email.cz

nebo telefonicky: 326 771 929, minimální výše objednávky bez poštovného je 500Kč.

Zboží na území České republiky doručujeme Českou poštou obvykle do 5 dnů na Vámi uvedenou adresu. Poštovné a balné účtujeme 150Kč.

 

Zákazníkům nabízíme následující sortiment:


aplikace a dekorace, hotové výrobky z bižuterie, materiál pro výrobu bižuterie, čepice, flitry, jehlice a háčky, jehly, kapesníky, kazety na šití, keprovky, knihy a časopisy, knoflíky, krejčovské potřeby, krajky, korálky, kovová galanterie, plastová galanterie, nášivky a nažehlovačky, náplety, nitě, nůžky a nářadí, opasky, ostatní galanterní výrobky, peří, podprsenkové potřeby, ponožky, popruhy, pruženky a gumy, příze, punčochové zboží, rukavice, dámské spodní prádlo, společenské doplňky, stuhy, suché zipy, šály, šikmé proužky, třásně, kšandy a šle, šátky, šňůry, špendlíky, tkaničky do bot, vánoce, velikonoce, vyšívání a gobelíny, záclonovky, zdrhovadla a zipy, zvonečky, rolničky, shakira, na  objednávku: zahradní nábytek, slunečníky, podušky, příslušenství-stojany

Veškerý sortiment můžete také zakoupit v naší kamenné prodejně.